info@wizytowki.tv | www.wizytowki.tv

Oferta

1. Breloki

Metalowe - jedne z najczęściej używanych przez klienta gadżetów reklamowych. Jest to kolorowy, estetyczny i niedrogi sposób na promocję firmy. Dostępne są w kilku kształtach i rozmiarach, jedno lub dwustronne. Mogą posiadać dowolną grafikę, która umieszczona jest na nich w postaci naklejki wypukłej. Różne kształty i rozmiary.

2. Buttony

Okrągłe znaczki okolicznościowe, pełnokolorowe, mocowane z zapięciem w postaci agrafki, z otwieraczem do butelek, magnesem, znakomita identyfikacja marki, produktu, imprez okazjonalnych.

3. Ekspozytory

Wielkogabarytowe, drukowane na banerze, z mechanizmem zwijającym lub stelażem składanym o dowolnych rozmiarach do szerokości 130 cm.; przeznaczone do ekspozycji na targach, konferencjach, w miejscach sprzedaży, biurach itp.

4. Etykiety i nalepki

Etykiety i plomby gwarancyjne na papierze i folii, samoprzylepne. Etykiety mogą mieć kształt prostokątów lub okręgów. Etykiety wyodrębniane są z pełnego arkusza za pomocą nacinania laserowego. Otrzymują Państwo cały arkusz z naciętymi kształtami etykiet które można pojedynczo odklejać.

5. Folia wylewana do powierzchni niepłaskich

Folia wylewana służy głównie jako nośnik reklam samochodowych, odporna na warunki atmosferyczne.

6. Kalendarze biurkowe

Kalendarz biurkowy wolnostojący, 13-sto kartkowy, oprawiany w spirale Zip-Wire. Spirala w kolorze białym. Kartki o formacie 169mm x 120mm są zbindowane razem ze stojakiem wzdłuż dłuższego boku. Stojak o wymiarach 169mm x 137mm. Na dolnym obszarze stojaka miejsce na stały nadruk widoczny niezależnie od zmieniających się kartek.

7. Kalendarze listwowane

Kalendarz naścienny jednokartkowy, oprawiany w listwy metalowe z zawieszką. Kolory listew i zawieszek: złoty, srebrny, czarny. Format 340mm x 500mm.

8. Kalendarze składane

Kalendarz biurkowy stojący, składany do formatu DL (210 x 105 mm). Po rozłożeniu: długość 165, wysokość 113, szerokość 210 mm. Dedykowany do zastosowań marketingowych. Złożony kalendarz mieści się w kopercie DL.

9. Kalendarze ścienne

Kalendarz naścienny 13-sto kartkowy, oprawiany w spirale Zip-Wire. Spirala i zawieszka w kolorze białym. Dostępne formaty: B3 - 340mm x 490 mm, spirala i zawieszka na krótszym boku; B4 - 340mm x 243mm, spirala i zawieszka na dłuższym boku.

10. Karty biznesowe

Wymiar 54 x 85 mm, naroża zaokrąglone, nieograniczona liczba kolorów. Karty dwustronnie lub jednostronnie lakierowane drukowane są na papierze 350g/m2. Doskonałe jako karty rabatowe, wizytówki firmowe, kalendarzyki itp.

11. Karty i pocztówki

Rozmiar 105mm x 148mm. Dwustronny, nieograniczona liczba kolorów, karton jednostronnie powlekany, biały, gramatura 250g/m2, powleczone jednostronnie laminatem błyszczącym.

12. Koperty

Koperty z pełnokolorowym nadrukiem firmowym o wymiarach: C5, C4, B5, DL, DL z okienkiem.

13. Katalogi i foldery

Katalogi i foldery o dowolnych formatach i nakładach, klejone lub zszywane. Znakomity nośnik reklamowy do prezentacji oferty, produktów, usług itd.

14. Książki i broszury

Książki i broszury w dowolnych formatach nie większych niż format B4. Niskonakładowe od 1 szt., kolorowe i czarno-biale, szyte lub klejone.

15. Laserowe wycinanie liter i znaków

Wycinanie laserowe liter z pleksi o grubości 3mm i PCV o grubośći 2 lub 3mm. Krawędzie błyszczące nie wymagają obróbki

16. Naklejki 3D

Wypukłe, wylewane na kolorowy wydruk, odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, doskonałe jako znaki firmowe dla wszelkiego typu produktów: samochody, meble, rowery, okna, komputery, sprzęt agd, wózki itp.

17. Naklejki podłogowe

Naklejka podłogowa jest znakomitym produktem do wykorzystania podłogi jako powierzchni reklamowej.

18. Papier firmowy

Pełny kolor, przystosowane do poddruku na drukarkach laserowych i atramentowych.

19. Pieczątki

Kilkanaście rodzajów automatów samotuszujących firmy COLOP, gumy do stempli grawerowane laserowo, co gwarantuje ich wyjątkową jakość i trwałość.

20. Pinsy

Znaczki z zapięciem motylkowym, z naklejką 3D, do zastosowania jako oznaka przynalezności do związku, stowarzyszenia, organizacji, partii, klubu, jako pamiątka rocznicowa czy okazjonalna.

21. Plakaty

Nisko i wysokonakładowe, informacyjne i ogłoszeniowe.

22. Tabliczki znamionowe

Znamionowe, informacyjne grawerowane laserowo na aluminium, laminatach itp.

23. Teczki ofertowe

Teczki na materiały reklamowe, oferty, pisma firmowe formatu A4 lub B5 wykonane z kartonu białego jednostronnie powlekanego o gramaturze 350g/m2, zadrukowane jednostronnie w pełnym kolorze, z możliwością laminowania jednostronnego na gorąco folią błyszczącą lub matową. Niezbędny produkt w kontaktach z każdym klientem.

24. Ulotki

Kolorowe (nieograniczona liczba kolorów), czarno-białe, dowolny nakład, format, gramatura i rodzaj papieru.

25. Wizytówki

Kolorowe, na papierach gładkich i ozdobnych.

26. Wydruki wielkoformatowe

Na banerze, papierze, folii samoprzylepnej, folii perforowanej (one way vision).

27. Zaproszenia

Zwykłe i personalizowane, na papierach gładkich i ozdobnych, z możliwością wytłoczeń.

28. Wszywki

Znakowanie odzieży: drykowane haftowane wszyskie rodzaje i wzory.

29. Taśmy i smycze

Taśmy i smycze drukowane metodą sublimacji. Taśmy i smycze żakardowe.

30. Wszywki PCV - elastomery

31. Banery

Drukujemy najnowocześniejszą techniką MILD SOLWENT.
Czym Różnimy się od powszechnego druku solwentowego?

Po pierwsze, atrament, którym drukujemy - mild solwent - jest na tyle odporny, że wydruki mogą być śmiało eksponowane na zewnątrz. Dodatkowo fotograficzna jakość, bardzo szeroka gama barw, idealne przejścia tonalne oraz połyskliwe kolory powodują, że wydruk idealnie wpasowuje się we wnętrza, gdzie z odległości kilku centymetrów nie budzi żadnych zastrzeżeń (w przeciwieństwe do zwykłych druków solwentowych).

Oferta wydruków solwentowych obejmuje przygotowanie do druku, druk oraz prace wykończeniowe.
W zależności od planowanego zastosowania i wymiarów pracy oferujemy łączenie (zgrzewanie) wydruków w większe formaty, panelowanie (podział na mniejsze arkusze do wyklejania), specjalne rękawy lub metalowe oczka do mocowania banera lub siatki.

Kontakt

DRUKMIX
Plac Króla Zygmunta Starego 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 755 79 78
tel.kom. 602 66 22 62

e-mail: biuro@drukmix.pl
ING Bank Śląski
42105019241000009202320694

Nasza strona firmowawww.drukmix.pl

Nasze projekty i realizacje

Jak zamawiać?

Sposób zamówienia:
1. Kliknięcie ZAMAWIAM
2. Kontakt mailowy lub telefoniczny
3. Wysłanie gotowego projektu w CDR...

[szczegółowy regulamin]

Produkty | O nas | Oferta | Cennik | Kontakt
www.wizytowki.tv
design: www.bonsel.pl